Velká cena Hodonína

Zveřejněno: pondělí 23. březen 2015 Napsal wrestling-krnov

V sobotu 21.března se v Hodonínské sportovní hale konala Velká cena Hodonína v klasickém zápase v kategorii přípravek. Tento turnaj už tradičně patří k největším turnajům v naší republice v této věkové kategorii a letošní ročník to opět potvrdil.Turnaje se zúčastnilo 258 zápasníku z 27 oddílu z 8 států. Vysokou sportovní kvalitu turnaje zaručily oddíly ze zápasnicky vyspělých zemí jako Maďarska, Polska, Ukrajiny a také z Chorvatska, Srbska, Slovinska, Slovenska. Krnovský oddíl se i v takovém kvalitní turnaji prosadil a našich borců se probojovalo až do finálových bojů.Zlaté medaile vybojovali Tomáš Michalec, Viktor Sůra, Štěpán Daňhel a Viktor Dorazil. Stříbrné medaile získali Šimon Dadák, Ivo Tkadlec, Samuel Volný, Šimon Škurek a Matyáš Gerža. Dalším úspěchem pro krnovský oddíl bylo ocenění Viktora Sůry, který byl vyhlášený jako nejtechničtější zápasník turnaje ve své věkové kategorii. V soutěži družstev se krnovské družstvo umístilo na pěkném 4 místě, když na 3.místo na kterém skončilo družstvo z Budapešti jim chyběly pouhé 2 body.